4.290 ден 3.432 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTT17TJCRZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин