5.290 ден 4.232 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTT19TJCRZ-0101 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин