6.590 ден 5.272 ден

Нема на залиха

SKU: 8NTT51TJDQZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 48%Памук 47%Модал 5%Еластин