4.790 ден

95%Памук 5%Еластин

Kоличина:
SKU: 8NPT55PJM5Z-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Бела
Големина S, M, L, XL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин