6.190 ден 4.952 ден

Нема на залиха

SKU: 8NPM52PJ05Z-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук