7.890 ден 6.312 ден

Нема на залиха

SKU: 6KPM45PJ05Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук