10.990 ден

Kоличина:
SKU: 8NPQ01PN29Z-1578 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Елеци
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Тегет
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Полиамид