11.990 ден 9.592 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 8NPQ03PNE1Z-1450 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Елеци
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер