5.290 ден

Нема на залиха

SKU: 3HTP74TJ01Z-1554 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 90%Памук 10%Еластин