6.190 ден

90%ПАМУК 10%ЕЛАСТИН

Нема на залиха

SKU: 3HTP74TJ01Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 90%Памук 10%Еластин