11.890 ден

Нема на залиха

SKU: 8NPB01PN29Z-1451 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиамид