13.690 ден

со две лица во шарена и црна боја

Нема на залиха

SKU: 3KTB32TNP8Z-2202 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер