EA7 – Ж Комплет тренерки

13.490 ден 10.792 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTV70TJ3PZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комплет тренерки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 65%Вискоза 3%Еластин 32%Полиамид