EA7 – Ж Комплет тренерки

12.390 ден 9.912 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTV66TJALZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комплет тренерки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 47%Памук 6%Еластин 47%Полиестер