EA7 – Ж Комплет тренерки

12.290 ден 9.832 ден

Нема на залиха

SKU: 6KTV67TJALZ-1554 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комплет тренерки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 47%Памук 6%Еластин 47%Полиестер