5.790 ден 2.895 ден

Нема на залиха

SKU: 3LPS51PJCSZ-1100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин