EA7 – М Комплет тренерки

10.290 ден 5.145 ден

Нема на залиха

SKU: 3LPV51PJCSZ-25BQ Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комплет тренерки
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин