5.290 ден 2.645 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 3LPT52PJ03Z-1554 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин