4.690 ден 3.752 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 8NPT55PJM5Z-0578 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин