5.990 ден 3.594 ден

95%ПАМУК 5%ЕЛАСТИН

Нема на залиха

SKU: 6HTT03TJ2HZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин