5.290 ден 3.174 ден

Нема на залиха

SKU: 6HTT27TJ12Z-1435 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук