4.890 ден 3.912 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 8NPTL7PJ03Z-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин