5.290 ден

Нема на залиха

SKU: 8NPF04PJM5Z-0208 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин