4.690 ден

Нема на залиха

SKU: 3KPT06PJ03Z-1604 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин