4.690 ден 3.752 ден

Нема на залиха

SKU: 6KPT62PJ03Z-0977 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин