EMPORIO ARMANI – Ж Марами и шалови

10.990 ден

100%ВИСКОЗА

Нема на залиха

SKU: 6352020A313-19673 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Марами и шалови
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 87 × 192 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Вискоза