18.590 ден

100%КОЖА 100%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: X3X024XM532-M700 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа 100%Полиестер