4.890 ден

Нема на залиха

SKU: 3KTS58TJ31Z-1436 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорц
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин