EA7 – М Долни тренерки

8.390 ден

Нема на залиха

SKU: 3KPP63PJ05Z-1554 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук