EA7 – Ж Долни тренерки

5.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KTP66TJ31Z-1554 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Памук 4%Еластин