12.790 ден 7.674 ден

Нема на залиха

SKU: 6HPV89PJ07Z1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 86%Памук 16%Полиестер