12.290 ден 7.374 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 6HPV02PNP5Z-25BJ Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд EA7
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер