4.190 ден 2.095 ден

Нема на залиха

SKU: XFQ012XK085-Q719 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%ПВЦ