5.490 ден 2.745 ден

Нема на залиха

SKU: XFQ013XK085-A120 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%ПВЦ