EA7 – Ж Долни тренерки

7.790 ден 4.674 ден

Нема на залиха

SKU: 8NTP66TJ9RZ-1200 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Полиестер 36%Вискоза 4%Еластин