7.990 ден 4.794 ден

Нема на залиха

SKU: 8NTM45TJ9RZ-1200 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 60%Полиестер 36%Вискоза 4%Еластин