5.990 ден
3.594 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8NTP82TJ01Z-1554 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Тегет
Големина S, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 90%Памук 10%Еластин