EA7 – Ж Комплет тренерки

12.290 ден
7.374 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LTV52TJCQZ-24BD Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комплет тренерки
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина S, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 94%Памук 6%Еластин