5.990 ден 2.995 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 3LTT16TJCRZ-1200 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Памук 4%Еластин