5.890 ден
3.534 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8NTT65TJDQZ-1413 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Розева
Големина S, M, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 47%Модал 48%Памук 5%Еластин