5.290 ден
2.645 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 3LTT25TJDZZ-1554 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Тегет
Големина M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 48%Модул 48%Памук 4%Еластин