6.490 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 3LTT18TJFKZ-1410 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин