5.290 ден
3.174 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LTT25TJDZZ-0200 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EA7
Пол Женски
Боја Црна
Големина XS, L, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 48%Модул 48%Памук 4%Еластин