43.590 ден 34.872 ден

Нема на залиха

SKU: PI33Z16E2-Q64 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер