16.590 ден

Нема на залиха

SKU: BS21A11E2-193 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 20 × 7 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 50%Полиутеран 40%Полиестер 10%Памук