15.390 ден 12.312 ден

Нема на залиха

SKU: BS07A16E2-600 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 21 × 5 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 50%Полиуретан 40%Полиестер 10%Памук