13.990 ден 11.192 ден

Нема на залиха

SKU: BS26A16E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 5 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 50%Полиуретан 40%Полиестер 10%Памук