17.990 ден

55%Полиестер 45%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: BS01A06E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 17 × 6 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2020