15.990 ден

5%Полиестер 45%Полиутеран

Нема на залиха

SKU: BS74A06E2-K14 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 27 × 6 × 13,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020