ELISABETTA FRANCHI – Ж Фустани

30.590 ден

96%ВИСКОЗА 4%ЕЛАСТИН

Нема на залиха

SKU: AB05606E2-110 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ELISABETTA FRANCHI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020